preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 2. 2010.

Ukupno: 1105869
Ovaj mjesec: 4453
Danas: 87
 

 

Priloženi dokumenti:
Plakat.jpg

Vijesti

USPJEH UČENIKA NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

Priveli smo kraju još jednu uspješnu školsku godinu u natjecanjima naših učenika. Mnogi su učenici svoje znanje testirali na školskim natjecanjima, a ponajbolji su se plasirali na županijska natjecanja. Kao perjanicu uspjeha ističemo plasman učenice Nine Nemet iz 8. razreda na Državno natjecanje iz tehničke kulture koje se održalo u Poreču. Svakako treba istaknuti uspjeh učenika 6. razreda Borne Rihtarca iz geografije i Matije Trstenjaka iz informatike koji su županijski prvaci u svojim kategorijama te im je malo nedostajalo za odlazak na državna natjecanja.

Županijski plasman i odlične rezultate ostvarili su:

Geografija: Borna Rihtarec, 6. razred (1. mjesto) – mentorica Maja Radek Sklepić

Informatika: Matija Trstenjak, 8. razred (1. mjesto)– mentor Neven Kutnjak

Njemački jezik: Lara Bogdan, 8. razred (8. mjesto) – mentorica Monika Turk

Kemija: Stela Vuković, 8. razred (6. mjesto), Nina Nemet, 8. razred (9. mjesto), Lucija Kutnjak, 8. razred (12. mjesto) – mentor Dražen Crnčec

Biologija: Filip Nemec, 7. razred (2. mjesto), Maja Bogdan, 7. razred (9. mjesto), Iva Kovačić, 7. razred (16. mjesto), Iris Trstenjak, 8. razred (15. mjesto) – mentor Dražen Crnčec

Povijest: Lucija Šardi, 8. razred (14. mjesto) – mentor Jurica Novak

Tehnička kultura: Rafael Flac (5. razred), Josipa Katalenić (6. razred), Nika Baumgartner (6. razred), Petar Špoljarić (7. razred), Roko Posel (8. razred), Matija Trstenjak (8. razred), Luka Perčić (8. razred), Nina Nemet (8. razred) – mentorica Dubravka Resman Žignić

Smotra zborova: Veliki pjevački zbor – mentor Stjepan Horvat

Čitanjem do zvijezda: Maja Bogdan (7. razred), Nina Bogdan (7. razred), Lovro Šardi (5. razred) – 12. mjesto– mentorica Renata Golenko

Natjecanje iz rukometa ŠŠK (7.-8. razred): Petar Špoljarić, Matija Trstenjak, Nicolas Perčić, Luka Perčić, David Mezga, Dominik Bistrović, Patrik Novak, Kristijan Krznar, Karlo Jambrošić, Niko Trstenjak – 3. MJESTO – mentor Marko Obadić

Natjecanje u nogometu ŠŠK (5.-6. razred): Borna Rihtarec, David Jalušić, Leon Novak, Irian Novinščak, Ivan Pintarić, Patrik Prelog, Dorian Vičar, Marko Vuković, Fran Hočuršćak, Roko Hrženjak – 2. MJESTO – mentor Marko Obadić

Čestitke svima na pokazanom znanju i trudu!

 




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Petra Novinščak   datum: 16. 4. 2019.

e-Dnevnik


Tražilica

Kalendar
« Svibanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Anketa o kravati
U kojem je stoljeću nastala kravata:





Iz kojeg naroda je potekla kravata:





Tko je iz naroda otišao u svijet s rupcem oko vrata zavezanim u čvor?





Hrvatski sabor je 2008. godine za Dan kravate izabrao:





Korisni linkovi

Radijska grupa
Emisije radijske grupe


CARNet




preskoči na navigaciju